Shaqiri, pasardhës i Marhezit në Leicester

08 qershor 2018 | 11:33

Riyad Mahrez është synim i skuadrës së Machester Cityt për afatin kalimtar të verës, kurse pasardhësi i tij në skuadrën e Leicester City mund të jetë shqiptari nga Zhegra e Gjilanit, Xherdan Shaqiri.

Lajmi është bërë me dije nga “Telegraph”. Reprezentuesi i Zvicrës, Xherdan Shaqiri, do të largohet nga Stoke City dhe Premierë Liga pritet të jetë sërish e ardhmja e tij.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trejsi Sejdini është fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania…