Shefqet Krasniqi: Dobitë shëndetësore nga agjërimi i Ramazanit nuk kanë fund (Video)

11 prill 21:48

Ish imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit ka folur rreth dobitë e agjërimit.

Krasniqi në N’drrimin e Natës në Klan Kosova tha se sikur njerëzit të dinin vlerën dhe rëndësinë e agjërimit do ta prisnin dhe përcjellnin me lot.

Tutje Krasniqi foli edhe për dobitë shëndetësore që vijnë nga agjërimi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara kanë qenë të prerë me rusët në…