Shembet dheu në rrugën Klinë-Gjakovë, pamje nga vendi i ngjarjes

18 maj 2024 | 10:09

Në rrugën Klinë-Gjakovë është shembur dheu, mëngjesin e sotëm.

Mediat lokale kanë publikuar pamje, ku shihet se si është shkatërruar rruga dhe se është e pakalueshme.

Nga Policia e Kosovës ende s’janë deklaruar për rastin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dështimi i Kosovës për t`u anëtarësuar në Këshill të Evropës…