Sherr në mes të dy të miturve në një shkollë në Tiranë, njëri prej tyre përfundon në spital

15 maj 2024 | 17:09

Një sherr mes dy të miturve ka ndodhur në një shkollë në Tiranë.

Njëri prej tyre ka përfunduar në spital dhe është jashtë rrezikur për jetë, shkruan “TCh”.

“Rreth orës 11:30, në rrugën ‘Dalip Topi’, në ambientet e një shkolle 9-vjeçare, janë konfliktuar dy të mitur të moshës 12 vjeç. Si pasojë është dëmtuar njëri prej tyre i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku është paraqitur në…