Shije freskuese që po pëlqehet shumë!

29 nëntor 15:48

Brendi i njohur Fluidi, që tashmë ka mbi dy dekada traditë në industrinë e pijeve freskuese, ka vazhduar të sjell risi në shije për gjithë konsumatorët e vet.
E një shije mjaftë e pëlqyer nga ju së fundi është Fluidi Tropical.

Shijen freskuese dhe jo alkoolike që po preferohet nga të gjitha gjeneratat dhe në çdo sezon, mund ta gjeni në paketime plastike dhe në gjitha marketet moderne dhe tradicionale.

Freskuese dhe unike, Fluidi Tropical përmban një shije magjike të frutave të ndryshëm tropikal të kombinuar në mënyrë perfektë me lëngun e portokallit.

Që të bindeni vetë, ju mund të blini produktin Fluidi Tropical dhe të shijoni pijen magjike tropikale.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Albena Reshitaj, po merr pjesë…