Shkarkimi nuk e shqetëson Conten

06 shkurt 2018 | 12:54

 

Skuadra e Chelseat pësoi humbje të thellë nga Watfordi (4-1), por trajneri Antonio  Conte nuk është aspak i shqetësuar lidhur më shkarkimin e tij.

“Nuk jam i shqetësuar. Unë punoj çdo ditë dhe jap 12 përqindëshin tim dhe nëse kjo është e mjaftueshme, atëherë në rregull. Përndryshe, klubi mund të marr ndonjë vendim tjetër. Është shumë e vështirë sepse çdo ditë dhe në çdo konferencë, ju më pyesni nëse jam i shqetësuar. Jo, nuk jam i shqetësuar”, ka thënë Conte.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka treguar se…