Shkon në vazhdime ndeshja Prishtina – Fola

19 korrik 2018 | 20:52

Ndeshja e Evropa Ligës në mes Prishtinës dhe Fola Esch ka shkuar në vazhdime, pasi rezultati në kohën e rregullt ishte 0-0.

Edhe në ndeshjen e parë rezultati final ishte 0-0, kurse skuadra që do të kualifikohet tutje vendoset në vazhdime ose penallti. Prishtina e pati një rast të mirë në pjesën e dytë, por gjuajtjen e Korenicës e ndali portieri mysafir.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie, nuk ka dashur të…