Shoferi godet këmbësorin, e lë të shtrirë në rrugë dhe ikën

28 nëntor 09:21

Në fshatin Gjylekar të Vitisë është gjetur një burrë i shtrirë në një hendek skaj rrugës, pasi ishte goditur nga një veturë, shoferi i së cilës ishte larguar nga vendi i ngjarjes pa i ofruar ndihmë mjekësore viktimës.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve ka lëndime të lehta trupore.

Rasti që ndodhi mesditën e së shtunës është duke u hetuar, njofton policia.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot do të luhen tri ndeshje interesante në Superligën e…