Shpërthim në një banesë në Dragodan

26 shtator 15:10

Në rrugën “Bashkim Fehmiu” në Dragodan një banesë është përfshirë nga zjarri, me çrast ekipet emergjente Policia, Urgjenca, si dhe zjarrfikësitë,  kanë dal në vendin e ngjarjës. “Një shpërthim ka ndodhur sot në një banesë në rrugën “Bashkim Fehmiu” në Dragodan, fatmirësisht s’ka viktima dhe dyshohet se zjarr ka ardhur si pasojë e një ventilatori”, ka thënë për gazetën “Epoka e re”, nga vendi i ngjarjës.

 

(Epoka e re/A.M)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të…