Shqipëria shënon dy gola ndaj Kosovës

15 tetor 20:39

Kombëtarja e Shqipërisë U21 ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen ndaj Përfaqësueses së Kosovës U21 (2-0).

Në minutën e 76-të, Shaqir Tafa realizoi për 1-0, kurse golin e dytë e shënoi pas pesë minutave Arbnor Mucolli. Kjo ndeshje po zhvillohet në “Elbasan Arena” dhe është e vlefshme për kualifikimet në evropian.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes kualifikuese për Kampionatin…