Sinan Vllasaliu ft. Meda & Sinan Hoxha-Potpuri

17 dhjetor 2017 | 17:57

Këngëtarët Sinan Vllasaliu, Meda dhe Sinan Hoxha, në vigjilje të Vitit të Ri kanë lansuar një potpuri këngësh.

Për më shumë shikojeni videon e mëposhtme:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Barcelona ka arritur marrëveshjen me Antoine Griezmann. “El Mundo Deportivo”,…