Sirko përforcon KB Ylli

26 nëntor 14:23

Skuadra e Golden Eagle Yllit është përforcuar basketbollistin kroat Henrik Sirko. Sirko ishte pjesë e KB Peja deri para pak javësh, por pas disa mosmarrëveshjeve me drejtuesit e klubit ai u largua.

Kampioni aktual përmes një njoftimi në rrjetin social “Facebook”, kanë bërë të ditur arritjen e marrëveshjes me Sirkon. Ylli është njëri ndër favoritët kryesorë për të triumfuar sërish në Superligën e Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Barcelona dhe Ronald Koeman kanë arritur një marrëveshje për të…