“Sky Bet”: Dybala qëndron te Juventusi

28 dhjetor 2017 | 16:19

“Sky Bet” ka vendosur kuotë të ultë për qëndrimin e Paulo Dybalas te Juventus, edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

Argjentinasi nuk pritet të largohet nga Juventus. Bastorja “Sky Bet” ka vendosur kuotë të ultë për qëndrimin e argjentinasit te “Bianconerët” edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

Kurse, në mesin e klubeve të interesuara për transferimin e tij, Paris Saint-Germain na kuotën më të ultë prej 13.00. Më pas vijnë Barcelona me 17.00, Real Madrid me 19.00 dhe Manchester United, 20.00.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Turqia do të dyfishojë në Stamboll numrin e zyrtarëve policorë…