Sokoli, trajner i Flamurtarit

12 dhjetor 2019 | 21:31

Ish-përzgjedhësi i Përfaqësues së Kosovës dhe trajneri i shumë skuadrave, Bylbyl Sokoli është edhe zyrtarisht trajner i Flamurtarit të Prishtinës.

Marrëveshja në mes “Profës” dhe klubit kuqezi nga kryeqyteti pritet të nënshkruhet nesër (e premte).

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndonëse konstituimi i Kuvendit dhe Qeverisë së Kosovës janë dy…