Sonte do të mësohet fituesi i ‘Topit të Artë’

02 dhjetor 14:11

Sonte do të mësohet fituesi i “Topit të Artë”, në një mbrëmje që organizohet nga France Football në orën 20:05.

Ky çmim është padyshim më i pëlqyeri nga futbollistët, që jepen për lojën individuale të tyre. Në garë për çmimin janë Leo Messi, Virgil van Dijk, Cristiano Ronaldo e shumë të tjerë, përcjell lajmi.net. Ylli argjentinas dhe mbrojtësi holandez janë dy favoritët kryesor për ta fituar çmimin. Çmimi do të jepet në mbrëmjen e sotme në Paris.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
UEFA bën një thirrje të hapur për të mbështetur Shqipërinë…