Sonte fillon Bundesliga

16 gusht 2019 | 11:34

Sonte fillon edicioni i ri në Bundesliga, kurse ndeshja hapesë zhvillohet nga ora 20:30 në “Allianz Arena”. Kampionët e Bayern Munchen e presin në ndeshjen e parë Hertha Berlinin.

Nga pesë takimet e fundit mes Bayernit dhe Herthas, tri herë skuadrat kanë luajtur baras dhe secila prej tyre ka arritur nga një fitore.

Skuadra nënkampione, Borussia Dortmund ndeshejn e parë e zhvillon si vendas nesër ndaj Augusburgut. Ndërkohe ndeshja e fundit e xhiros së parë zhvillohet të dielën në mes Union Berlinit dhe Leipzigut.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njoftime nga KEDS-i për punimet në rrjet gjatë ditëve në…