Sonte gjysmëfinalja e dytë mes Prishtinës dhe Trepçës

25 prill 2024 | 11:24

Sigal Prishtina dhe Trepça do të ballafaqohen sot në kuadër të “play-off”-it të gjysmëfinaleve në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll.

Duelin e parë e fituan mitrovicasit 87:81 dhe synojnë fitoren e dytë radhazi në gjysmëfinale, kurse prishtinasit synojnë të barazojnë serinë në 1:1.

Skuadrat që shënojnë tri fitore do të kualifikohen në finale, derisa për tu shpallur kampionë nevojiten po ashtu tri fitore.

Gjysmëfinalet 2

E enjte
19:00 Sigal Prishtina – Trepça

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trepça e Vëllaznimi e kanë zhvilluar të mërkurën mbrëma ndeshjen…