Sot mbahet Konferenca për Siguri Kibernetike dhe Privatësi, marrin pjesë Sveçla dhe Abazoviqi

04 mars 2024 | 08:40

Sot do të mbahet edicioni i 8-të i Konferencës për Siguri Kibernetike dhe Privatësi “Cyber ZERO”.

Në hapje marrin pjesë ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ish-kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç si  dhe zëdhënësja e Ambasadës Amerikane në Prishtinë, Katherine Judd.

Konferenca do të mbaher në Hotel “Emerald” në Prishtinë në ora 09:30.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E duartrokas Salman Rushdie-n si qenie njerëzore: aftësinë e tij…