Sot përballen Fushë Kosova – Prishtina

02 tetor 2023 | 10:00

Fushë Kosova dhe Prishtina do të përballen në ndeshjen e fundit të xhiros së tetë në Albi Mall Superligë.

Do të jetë një duel shumë interesant me dy skuadrat që po kërkojnë të rikthehen te rezultatet pozitive.

Fushë Kosova nuk di për fitore në gjashtë ndeshjet e para të zhvilluara në Superligë, ku ka marrë vetëm një barazim dhe ka pësuar pesë disfata.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-drejtori sportiv i gjigandit italian Inter, Marco Branca, në emisionin…