Sot zhvillohen ndeshjen e xhiros së shtatë në Media Ligë

26 tetor 2018 | 11:42

Sot (e premte) zhvillohen ndeshjet e javës së shtatë në Media Ligë, kurse priten ndeshje interesante.

Ekipi lider i kësaj lige, “Epoka e re”, do të luajë ndaj ekipit të “RTV Dukagjini”, derisa synimi i kryesuesve është fitorja edhe në këtë përballje mjaft të fortë.

Dy ekipet përcjellëse të “Epokës së re”, “Lajmi.net” dhe “Klan Kosova” kanë ndeshje të forta para vetës, pasi luajnë ndaj “Telegrafi”-it dhe “KosovaPress”-it. Në ndeshjet e tjera takohen:  “Gazeta Blic” – “Media Works”, “Kallxo.com” – “Gazeta Metro”, “Ora Info” – “Infokusi”, “InfoKosova & PrishtinaPost” – “Gazeta Zëri”, “Lajmi.net” – “Telegrafi”, “RTK” – “D+”, “RTV Dukagjini” – “Epoka e re”, “Klan Kosova” – “KosovaPress”.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka kërkuar nga…