Spektakël me vetura për nder të 12-vjetorit të Pavarësisë në qendër të Prishtinës

17 shkurt 23:24

Grupi i adhuruesve të veturave ‘Speedomaniaks’ kanë bërë një organizim interesant për festën e pavarësisë.

Ata janë bërë së bashku me veturat e tyre dhe kanë dal në një rrugë afër sheshit ‘Zahir Pajazitit’ e kryeqytetit.

Për ta bërë më emocionuese, ata kanë marrë edhe mjete piroteknike, duke shndërruar këtë takim në një show.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester United e ka mposhtur 2-0 Chelsean midis ‘Stamford Bridge’.…