Sqaron Qeveria: Nuk shkarkohet ministri i Arsimit

02 mars 10:54

Qeveria e Republikës së Kosovës njofton opinionin se janë të pavërteta shkrimet e disa mediave për shkarkimin e mundshëm të ministrit Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi.

Me këtë rast, Qeveria e Kosovës bënë me dije se ministri Bytyqi është duke vazhduar punën në përmbushjen e detyrave dhe obligimeve që i takojnë në pozitën e ministrit të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sebastian Vettel ka ritheksuar ambiciet e skuadrës së tij për…