Stresi mesazh disa ‘buburrecave’: Ta harroni dorëheqjen e Bashës

30 prill 13:35

Pas fitores së Partisë Socialiste për herë të tretë, shumë mbështetës së Partisë Demokratike kanë kërkuar largimin e kreut të kësaj partie, Lulzim Bashës.

Mirëpo, ndryshe nga të tjerët reperi i njohur, Stresi ka ndalë në mbrojtje të Bashës duke thënë se ta harrojnë dorëheqjen e tij  të gjithë ata që e kërkojnë.

Postimi i plotë i Stresit:

“Për te gjithë ju demokratet qe doni dorëheqjen e Zotit @lulzimbasha ta harroni ndyrsira plehra… Partia Demokratike E Shqipërisë Është Shtëpia Jone… Jeni Mbledh Disa Buburreca Blla Blla Blla Kot . Ne Nuk Dorëzohemi Nga Kauza Jone E Kemi Amanet Nga @saliberisha_official Dhe Do Ta Cojm Deri Ne Fund”, shkruan Stresi krah videos në të cilën shihet duke përshëndetur Lulzim Bashën.

Ndërkohë që tani Fatbardh Kadilli, anëtari i kryesisë të kësaj partie ka shpallur kandidaturën për kreun e PD-së.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🅂🅃🅁🄴🅂🄸 (@stresi)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Moderatorja dhe bllogerja Festa Qoqaj , në këtë set të…