Sulmohet aktorja Jamie King

06 prill 2018 | 11:35

Jaime King pati një shqetësim të madh kur një person u hodh mbi makinën e saj dhe i theu xhamat në Beverly Hills.

Aktorja ishte jashtë makinës kur ndodhi incidenti, megjithatë brenda në makinë ishte shoqja e saj me të birin katërvjeçar. Jamie e ka përjetuar rëndë këtë ngjarje dhe është parë duke qarë. I dyshuari, Paul Francis Floyd, është arrestuar dhe ndaj tij janë ngritur akuza për sulm dhe vandalizëm.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Channing Tatum dhe Jenna Dewan Tatum kanë paralajmëruar ditën e…