Swifti për herë të tretë fiton albumin më të mirë të vitit në Billboard

06 dhjetor 2018 | 11:38

Këngëtarja amerikane Taylor Swift ka fituar për herë të tretë gjatë karrierës së saj në Billboard albumin më të mirë të vitit. Albumi “Reputation” është i treti në radhë i 28-vjeçares që fitoi si albumi më i mirë i vitit.

Dy albumet e tjera që fituan ishin “1989” në vitin 2015 dhe “Fearless” në vitin 2019.

Image result for Swifti për herë të tretë fiton albumin më të mirë të vitit në Billboard

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Cardi B ka thënë se ajo dhe bashkëshorti i saj…