Cardi B ndahet nga bashkëshorti

06 dhjetor 11:35

Cardi B ka thënë se ajo dhe bashkëshorti i saj Offset janë ndarë vetëm pas një viti martesë.

Reperja 26-vjeçare e “Bodak Yellow” e ka bërë dije këtë lajm përmes llogarisë së vet në “Instagram” duke thënë se ata thjesht nuk janë më të dashuruar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja hollivudiane Cameron Diaz të martën doli në një darkë…