Cameron Diazi del në darkë romantike me bashkëshortin

06 dhjetor 11:34

Aktorja hollivudiane Cameron Diaz të martën doli në një darkë romantike me bashkëshortin e saj Benji Madden në Los Angelos.

Ylli amerikan dukej e qetë dhe e lumtur teksa ecte rrugës e shoqëruar nga bashkëshorti. Ajo pati të veshur një pallto dhe bluzë të zezë dhe xhinse.

Image result for Cameron Diaz del në darkë romantike me bashkëshortin

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja hollivudiane Cameron Diaz të martën doli në një darkë…