Tahiri: Vushtrria nuk bën me u kthy 4 vite prapa

12 nëntor 23:26

Xhafer Tahiri, kryetari aktual i komunës së Vushtrrisë dhe njëkohësisht kandidati nga radhët e LDK-së për kryetar të komunës gjatë ditës së sotme përmes një video mesazhi ka ftuar qytetarët që të dalin të votojnë.

Tahiri ka ftuar qytetarët që të dalin të votojnë të dielën numrin 160, pasi që thotë se Vushtrria nuk bën me u kthy 4 vite mbrapa.

“Na priftë e mbara” thotë ndër të tjerash Tahiri.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gazetari Valon Syla ka komentuar zgjedhjet lokale të këtij viti.…