Tayna me fotot e fundit ndez rrjetet sociale

20 shtator 15:19

Pas një sezone tejet të suksesshme, reperja nga Prizreni Tayna, ka nisur të mbajë koncerte jashtë vendit.

Bukuroshja kujdeset që secilën paraqitje ta publikoi në rrjetet sociale, teksa mahnit me sharmin dhe elegancën e saj.

Në imazhet e fundit, reperja ka publikuar disa poza mjaftë atraktive duke zbuluar asetet perfekte trupore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Djali i David Beckham, Romeo ka bërë debutimin e tij…