Të hënën mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

07 shkurt 15:23

Zyra për informim e Kuvendit të Kosovës ka njoftuar se të hënën do të mbahet mbledhja e radhës e Kryesisë së Kuvendit.

Mbledhja do të mbahet në orën 11:00.

Pikë e rendit të ditës është propozimi për organizimin dhe funksionalizimin e komisioneve parlamentare.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edhe pse në selinë e Bashkimit Evropian nuk duan të…