Të hënën përkujtohet dëshmori i kombit Bedri Sokoli

31 tetor 13:55

Me rastin e 32 vjetorit të rënies të dëshmorit Bedri (Ilaz) Sokoli, ju njoftojmë të gjithë farefisin, shokët se me datë 01.11.2021 në ora 13:00, mbahen homazhe përkujtimore në kompleksin e dëshmorëve në Penuh!

Të përkujtojnë me mall: djali Graniti me familje dhe gjithë familja Sokoli.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tre shkolla fillore në shtetin e Nju Jorkut kanë ndaluar…