Të shtunën organizohen gara në Gjimnastikë

22 shkurt 16:01

Federata e Gjimnastikës së Kosovës (FGJK), nëpërmjet një njoftimi për medie ka bërë me dije se në fundjavë do të organizohet gara e radhës zyrtare.

Kjo garë organizohet në sallën e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit në Prishtinë më 24 shkurt nga ora 11:00, kurse organizohet me rastin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Organizata për të drejtat e njeriut “Amnesty International” ka akuzuar…