Testi i ADN-së e bën punëtorin e krahut pronar të vilës 56 milionë euro (Foto)

22 maj 16:35

Kishte shumë vite që bënte punë krahu dhe mezi paguante qiranë dhe faturat e tjera, por tani 31-vjeçari anglez, Xhordan Adlas Roxhers, ka hyrë me të dashurën të një vilë që kushton rreth 56 milionë euro.

Pas një testi ADN-je, punëtori ka zbuluar se ishte djali i pronarit të vdekur të vilës.

Deri dje mund të përballonte vetëm qira apartamenti, por tani zotëron një pronë pasanikësh prej 6 200 metrash katrorë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të projektit dyvjeçar për rregullimin e parqeve në…