Thaçi bëri homazhe të varri i Rugovës

21 janar 2018 | 11:50

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, bëri homazhe pranë varrit të ish-presidentit Ibrahim Rugova, me rastin e përvjetorit të vdekjes së tij.

Presidenti Rugova ka vdekur më 21 janar të vitit 2006, ku u varros me nderime të larta shtetërore dhe ushtarake.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Forcës së Sigurisë (FSK),  ka publikuar fotografitë e…