Theren me thikë dy persona në Gjilan

30 janar 14:42

Një person ka therur me thikë dy meshkuj në Gjilan. Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari ndodhet në arrati.

“Vrasje në tentativë/Gjilan 29.01.2023 – 02:35. Dy viktimat meshkuj kosovar kanë pranuar tretman mjekësor pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë sulmuar fizikisht me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar i cili gjendet në kërkim policor, rasti në procedurë hetimore”, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy rivalët e fortë spanjoll Barcelona dhe Real Madrid do…