Therje me thikë në qendër të Pejës, pamje nga ngjarja

22 mars 23:27

Një rrahje në të cilën janë përfshirë disa personave, ka ndodhur sonte në orët e vona në qendër të qytetit të Pejës, ku si pasojë një person është therë me thikë.

Në një video të publikuar nga Indeksonline, shihen persona të përfshirë në kacafytje dhe policët të cilët kanë intervenuar për të ndalur rrahjen.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas deklaratës së…