“Topless” dhe me bikini të vogla, modelja e famshme i vë ‘flakën’ rrjetit (FOTO)

28 shtator 12:51

Ajo është një ndër modelet më të njohura të “Instagram”-it dhe kjo për faktin se postimet e saj janë aq provokuese, sa menjëherë marrin gjithë vëmendjen.

E kuptuat se bëhet fjalë për modelen e kolme, Demi Rose, e cila së fundmi ka çmendur pushuesit në Greqi.

Rose ka vendosur që të dalë ‘topless’ dhe me tanga ngjyrë floriri teka merrte rreze dielli. E sigurisht që këtë moment ajo nuk ka ngurruar që ta fotografojë dhe më pas ta ndajë me miliona ndjekësit në rrjetet sociale.

Modelja ishte e sigurt që do t’i ngrinte temperaturat teksa ngacmonte me “pasuritë” e saj të bollshme dhe fotot e egra që shpërndau në “Instagram”.

“Topless” dhe me bikini të vogla, modelja e famshme i vë“Topless” dhe me bikini të vogla, modelja e famshme i vë“Topless” dhe me bikini të vogla, modelja e famshme i vë

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, e ka thënë me plotë…