Tottenhami interesohet për Mouran

19 janar 2018 | 13:20

Skuadra e Tottenham Hotspur është duke u interesuar për transferimin e Lucas Moura nga Paris Saint-Germain. Lajmin e ka bërë të ditur e pritshmja “L’Equipe”.

“Spurs” po mendon ta transferoj brazilianin në formë huazimi, por skuadra e PSG-së është e interesuar të shes komplet kartonin e tij.

Moura po ka shumë pak hapësira në formacionin e trajnerit Emery dhe preferon largimin në këtë afat kalimtar për t’i ruajtur gjallë shpresat për pjesëmarrje në Kupën e Botës “Rusi 2018”.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Organizata e Veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVLUÇK), ka…