Tragjedi në familjen shqiptare në New York, burri hedh gruan nga pallati

06 gusht 21:44

NEW YORK – Një krim tragjik brenda një familje shqiptare ka ndodhur në New York.

Mësohet se burri ka hedhur nga pallati ku jetonin bashkëshorten e tij, e për pasojë kjo e fundit ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Krimi i rëndë është ndërmarrë nga shqiptari në ditën e ditëlindjes së gruas së ndjerë. Bëhet fjalë për një çift të moshës 35-vjeçare.

Dy shqiptarët janë prindër të fëmijëve. Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar shqiptarin të ndërmarrë aktin ekstrem të hedhjes së bashkëshortes së tij nga pallati.

Ndërkohë nga autoritete në New York ende nuk është bërë publikimi i emrave të plotë të familjes fatkeqe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dyzet për qind e emigrantëve të kanalit me Francës dhe…