Tre burra e rrëmbyen dhe e dhunuan një grua

25 qershor 2023 | 10:03

Tre persona janë arrestuar pasi të njëjtit kanë rrëmbyer dhe dhunuar një grua në Obiliq.

Arrestimi i të dyshuarve ka ndodhur të shtunën e 24 qershorit.

Policia e Kosovës përmes raportit ditor ka njoftuar se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, ka uruar akademik…