Tre ish-presidentët pinë kafen e mëngjesit në Prishtinë

08 nëntor 10:31

“Privilegj të pish kafenë e mëngjesit me tre presidentët Alfred Mojisiu, Rexhep Mejdani, Fatmir Sejdiu dhe kolegët nga MPJ”, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook” zëvëndësministri i Punëve të Jashtme, Besnik Hoti.

Rituali i rralle dhe privilegj te pish kafene e mengjesit me tre presidentet Alfred Mojisiu, Rexhep Mejdani, Fatmir Sejdiu dhe koleget nga Mpj.

Gepostet von Besnik Fahredin Hoti am Donnerstag, 8. November 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj ka thënë se masa mbrojtëse prej 10…