Trejsi përsëri tregon se është njëra prej bukurosheve me më stil në treg

26 nëntor 11:32

Mis Trejsi Sejdini ka treguar edhe njëherë se është njëra prej bukurosheve me më stil në treg

Bukuroshja, e cila është shndërruar në një modele të vërtetë, është paraqitur plot glamur në fotosesionin e fundit.

E veshur me një fustan të gjatë, të qarë në këmbë ngjyrë rozë të lehtë, ajo tregon trupin e saj të tonifikuar dhe linjat e saj të bukura trupore.

Në pothuajse të njëjtin fustan ajo paraqitet edhe në një palë foto të tjera, por që tani fustani është i shkurtër dhe ajo thekson këmbët e saj seksi dhe të tonifikuara.

Krejt kjo shoqërohet edhe me disa zbukurime me rruaza që theksojnë belin e hollë të modelës dhe trupin e saj seksi.

Grimi po ashtu i është përshtatur modeles e po ashtu edhe aksesorët që i përshtatën fustanit e që bukuroshja kosovare i ka vënë në qafë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Infrastrukturës i Kosovës, Liburn Aliu, ka thënë të…