Tri oferta për Zenelin

30 nëntor 15:56

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Arbër Zeneli është njëri nga lojtarët më të kërkuar në Evropë, pasi paraqitjet e tij janë shumë të mira me skuadrën e Heerenveenit në Holandë dhe me Kosovën në Ligën e Kombeve.

“Corriere Dello Sport” raporton se Ajaxi, PSV-ja dhe Fiorentina janë skuadrat që e duan 23-vjeçarin. Zeneli është pjesë e Heerenveen që nga viti 2016, dhe në 71 paraqitje ka shënuar 14 gola.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, të premten ka…