Tyga s’e paguan qiranë

01 prill 2018 | 12:51

Reperi Tyga është duke u paditur sërish, madje në këtë proces është përfshirë edhe i biri i tij.

Mezhgan Hussainy, ish-grimerja e Simon Cowell me të cilin edhe kishte në plan të martohej, ka ofruar me qira shtëpinë e saj në Beverly Hills për reperin Tyga.

Ky i fundit ka paguar qira 40 mijë dollarë në muaj që nga marsi i 2017-s, mirëpo ka ndaluar në janar të këtij viti. Hussainy po kërkon nga Tyga të dalë nga shtëpia dhe ta paguajë qiranë e mbetur.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avokatja e njohur e të drejtave të njeriut, Amal Clooney,…