U dënua me gjashtë vjet burgim, vjen reagimi i Fjolla Morinës 

25 mars 17:02

Fjolla Morina gjatë ditës së sotme është dënuar me gjatë vite burg nga gjykata e Kukësit.

Ndërkohë, në rrjetin social “Instagram” ajo ka bërë postimin e parë, që ka qenë një mesazh i koduar.

“Bota është një xhungël. Ose lufton për atë që do ose nëpërkëmbesh nga ata që duan më shumë”, shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kriza ekonomike për shkak të pandemisë shëndetësore ka mbërritur dhe…