Unitedi në garë për Kumbullën 

06 shkurt 13:14

Marash Kumbulla pritet të jetë një nga lojtarët më të kërkuar në afatin kalimtar të verës.

Mbrojtësi shqiptar po shkëlqen me fanellën e Veronës dhe në garë për shërbimet e tij janë dy klubet italiane, Interi dhe Napoli. Mirëpo e ardhmja e futbollistit kuqezi mund të jetë larg Italisë, pasi garës për shërbimet e tij i është shtuar edhe Manchester Unitedi.

Përfaqësues të skuadrës angleze e kanë përcjellë nga afër Kumbullën në ndeshjen ndaj Milanit dhe kanë dhënë sinjalin pozitiv që të bëhet ofertë konkrete. Verona nuk do ta shesë yllin e saj për vlerën nën 25 milionë euro.

/Epoka e re/ 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka folur edhe…