Unitedi nuk gabon ndaj Evertonit

28 tetor 2018 | 18:50

Manchester Unitedi nuk ka gabuar në ndeshjen ndaj Evertonit, të cilën e fitoi me rezultat 2-1.

Mesfushori Paul Pogba në pjesën e parë dhe Anthony Martial në fillim të pjesës së dytë ishin golashënues për Unitedin, derisa për skuadrën mysafire e golin e vetëm e shënoi Gylfi Sigurdsson (77’) nga penalltia. Derbi i kësaj xhiro zhvillohet nesër në mes Tottenham Hotspur dhe Manchester City, nga ora 21:00.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga janari i vitit të ardhshëm do të nis të…