Valencia interesohet për “Chichariton”

16 janar 13:58

Valencia është e interesuar për transferimin e sulmuesit Javier Hernandez i njohur si “Chicharito”.

30-vjeçari që ka qenë pjesë e Manchester United dhe Real Madridit nuk është i kënaqur me hapësirën që ka te West Ham United, prandaj kalimi të Valencia duket një zgjidhje e mirë.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se në platformën…