Valmir Elezi: Rinumërohen rreth 36 për qind e vendvotimeve

17 nëntor 17:22

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valmir Elezi, ka bërë me dije se deri në orën 16:00 janë rinumëruar 499 vendvotime nga mbi 1 400 për të cilat ka vendosur Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP)

“Deri të dielën në orën 16:00 janë rinumëruar 499 vendvotime apo rreth 36 për qind e tyre”, ka thënë Elezi për “Epokën e re”.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në prag të ndeshjes Kosovë-Angli,…