Vazhdojnë punimet në stadiumin ndihmës në Komoran të Drenasit

22 maj 2024 | 12:36

Në kuadër të planit pesëvjeçar, Ministria e Sportit po vazhdon me investime në infrastrukturën e futbollit në gjithë vendin.

“Punimet me intensitet të lartë janë duke vazhduar edhe në stadiumin ndihmës në Komoran, ku po krijohet një ambient i ri dhe modern për futbollistët dhe talentët e rinj. Ky stadium pothuajse ka marrë pamjen përfundimtare, si një e arritur e shumëpritur në shërbim të sportdashësve dhe qytetarëve”, thuhet në njoftimin e MKRS-së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka…